Koloneli

Sezoni 3 – Episodi 1

Vera sjell vende të reja pune dhe romancë të lulëzuar. Por ndryshimi ndryshon kur radioja e Dustinit merr një transmetim rus dhe Will ndjen se diçka është e gabuar.

Add commentMost popular

Most discussed